Založit webové stránky nebo eShop

Chuck Z Oppidda Lughtwine

 

    Frigo Povodie Hrona Gent Barbierov dom
  Stop Janin ranč   Dolly Povodie Hrona
Neklan Stop Bohemia Genao   Gade Janin Ranč Argo Budvarka
Interšampion, BOB, 2x CAC ČR     Hesy z Podišovskej doliny
2x CAC SK   Hary z Podišovskej doliny Egon z Lusky
Stř. + Vých. Evropský vítěz Elza Horný koniec   Cita z Podišovskej doliny
Výborný, Velmi nadějný   Irna zo Svatoplukova ESO z Behy
Chovný 5AJ25     Odeta z Polniho dvora
    Devon Mustang Cop pod Topanověm
  Chaton Biely démon   Borka Dula
Dorotka z Borovýho hrádku   Xantipa Biely démon Alan u Michala
výborný, chovná 5AJ2T5     Elza Dula
    IRO Hodkovičský les Atos z Bojčína
  Nerka Irova Janin ranč   Hessy Hodkovičský les
    Aneta Brusník II Cezar Be-Sa
      Prita z Cibíka

 

Dorotka Z Borovýho hrádku

 

 

    Cop pod Topanověm Cir z Podišovskej Doliny CS
  Devon Mustang   Bělka pod Topanověm
Chaton Biely Démon   Borka Dula Duky z Krupinskej doliny
SPKP 8468, Chovný 5J1AT5     Bela Erota
Slov. Šampion krásy   Alan u Michala CS Aron Erota CS
2x CACIB, 4xRes CACIB Xatipa Biely démon   Cela z Tramního sadu CS
3x BOB, 2x Národní vítěz   Elza Dula Duky z Krupinskej doliny
Český šampion     Bela Erota
    Atos z Bojčína Hary z Podišovskej doliny
  IRO Hodkovičský les   Asta Lúčno
Nerka Irova Janin Ranč   Hessy Hodkovičský les Frenk z Malého mlýna
Slov. Šampion krásy     Hera ze Žíreckých strání
3x BOB, 2x CAJC   Cezar Be-Sa Andy Rosný hon
Vítěz třídy mladých Aneta Brusník II   Besy z Košickej kotliny
2x CACIB, Best in group   Prita z Cibíka Argo Budvarka
Krajský vítěz, Vítěz třídy     Gaba z Cibíka

 

Beatrix Z Oppidda Lughtwine

 

 

  Drak Netřebské podhradí Nicky z Farmy Zbiroh
  Erik ze Žíreckých strání   Cita z Polinho dvora
Ciro Bílá tma   Cita Kelecká dolina Junek ze Žižkovo rodiště
Chovný     Esta Šťastná farma
    Nektar ze Žižkova rodiště Aran Panorama Strakonic
  Dina Mýtská samota   Irana ze Žižkova rodiště
    Rita Mýtská samota Nicky z Farmy Zbiroh
      Ida Mýtská samota
    Ben z Kmeťovho polomu Filip zo Svatoplukova
  Barón Lúčno   Bonny z Krupinskej doliny
Egida Barona Bohemia Genao   Cora z Marhátu Arko Špačinská dolina
velmi dobrý, chovná     Dora Zubrovské lesy
    Cezar z Tavíkovskej farmy Junek ze Žižkovo rodiště
  Stela Genao   Anke z Panorámy Strakonic 
    Orlice Genao Ben z Kmeťovho polomu
      Limba Genao

 

Egida Barona Bohemia Genao

 

    Filip zo Svatoplukova Omar z Farmy Zbiroh
  Ben z Kmeťovho polomu   Asta z Polinho dvora
Baron Lúčno CS   Bonny z Krupinskej doliny Brutus z Vranských zahrad
Interšampion, Šampion ČSFR     Fanda z Teplických zahrad
Slovenský šampion krásy   Arko Spačinská dolina Dingo z Bratislavských ulíc
Středoevr. vítěz, CAC, Vítěz Brna, Cora z Marhátu    Brona z Vranských zahrad
vítěz tř. mladých,vítěz třídy, Výborný   Dora Zubrovské lesy  Amiro Turčan
Vítěz plemene, Chovný     Ečka od Znievskych rybníkov
    Junek ze Žižkova rodiště Ajax z Rapšachských blat
  Cezar z Tavíkovskej farmy   Bella Eva-Mi
Stela Genao CS   Anke z Panorámy Strakonic Galán ze Žižkova rodiště
2x vítěz plemene     Vatra z Farmy Zbiroh
2x CACIB, 2x CAC   Ben z Kmeťovho polomu Flip zo Svatoplukova
Chovná Orlice Genao   Bonny z Krupinskej doliny
    Limba Genao Cir z Podišovskej doliny
      Egida Genao

 

Neklan Stop Bohemia Genao

 

    Gent Barbierov dom CS Apač Barbierov dom
  Frigo Povodie Hrona   Lena z Lusky
Stop Janin Ranč   Dolly Povodie Hrona Bret spod Rozárky
Chovný     Clea z Kmetovho polomu
    Argo Budvarka Aran Panorama Strakonic
  Gade Janin ranč   Asta ze Starého vráta
     Hesy z Podišovskej doliny Egon z Lusky
      Cita z Podišovskej doliny
    Egon z Lusky Arpád u Fryštacké přehrady CS
  Hary z Podišovskej doliny   Valina z Farmy Zbiroh CS
Elza Horný koniec   Cita z Podišovskej doliny Alan z Krupinskej doliny CS
Chovná     Bena z Podišovskej doliny
    Eso z Behy CS Castor Genao CS
  Irna zo Svatoplukova   Bona Erota CS
    Odetta z Polinho dvora Duky z Krupinskej doliny
      Bona z Polinho dvora

 

TOPlist